Ekipa & Regulamin

Aris Carmen Light (kiedyś American Cookie, na jedno wychodzi)
[lub, jak kto woli, pan i władca całej tej imprezy]
Kocham szablony i nagłówki minimalistyczne. nie przepadam za miliardem tekstur i kosmicznymi efektami. Wyznaję zasadę "im mniej, tym lepiej" (a także "czekolada jest jedynym skutecznym lekarstwem na choroby, szabelka na upór, a słownik na głupotę"). Kocham poprawną pisownię i staram się korygować każdy błąd, jaki popełnię. Rzecz jasna, dobrej znajomości ortografii wymagam też od reszty ekipy. Jesteśmy w Polsce, więc to lekko wstyd, by nie znać ojczystego języka.
Nałogowo popełniam szablony, fanfiki o Teen Titans, gram w Alice: Madness Returns oraz inne twory Americana McGee i studia Spicy Horse. Od czasu do czasu walnę nagłówek czy sygnaturę. Uwielbiam Alicję w Krainie Czarów w prawie każdej wersji.
Przyjmuję zamówienia. Czasem.
Za nic w świecie nie zrobię wyczesanych w kosmos nagłówków (czytaj: tekstur więcej niż ustawa przewiduje), cuda wianków i różnych takich rzeczy z kota wziętych. Z kulturą azjatycką też mam problem (nie pojmuję tego kanonu piękna), tak samo jak z kradzionymi zdjęciami. W interesie zamawiającego leży to, by dowiedzieć się, czy można dane zdjęcie/grafikę wykorzystywać.
Kontakt
Gmail: forsaken.roe@gmail.com | gg: 53183139

Ally
Jestem Ally (ksywka Alls) - przynajmniej tak zwą mnie w internecie. Zajmuję się grafiką i pisaniem, od czasu do czasu śpiewam, jak inne przeciętne nastolatki (chyba). Nie gryzę (przynajmniej nie tak mocno ;D). Można ze mną popisać, mogę poradzić, albo coś w tym stylu. Używam dużo makaronizacji, co czwarte słowo jest w języku: angielskim, włoskim, łacińskim lub (nawet) niemieckim. Tak, wiem, dziwne. Mniejsza o to. Oglądam (i kocham) game playerów, najbardziej ReZiego, IsAmUxPompę, JDabrowskyego, Nymfę i Kaiko. Nie wyobrażam sobie życia bez jedzenia.
Wykonuję większość szablonów, ale nie odnajduję się jeszcze w mandze i anime oraz w szablonach z azjatami.
Z przyjemnością wykonuję zamówienia.
Kontakt
Email: xveenom@wp.pl | Gmail: lilyb673@wp.pl | gg: 51379565

Only Dream
Można mnie znaleźć na prawie każdym portalu; jeżeli gdzieś miga nick Only Dream, to bardzo prawdopodobne jest, że to właśnie ja okupuję kolejne części internetów. Grafiką zajmuję się od niedawna,więc moje prace powalają niedoskonałością xD.
Jestem uzależniona od słodyczy, muzyki, czytania i pisania. Kocham wszelaką fantastykę. Wierna fanka Przygód Merlina, Teen Wolf, Arrow i TVD. Zakochana w Szczerbatku z Jak wytresować smoka.

Kontakt
Gmail: aangelaa1996@gmail.com | gg: 21021552Regulamin tego oto cudownego bloga:


  1. Szanujmy się nawzajem, kotki. Bez wulgaryzmów, rasizmu, homofobii i tego typu rzeczy proszę.
  2. Zamówienia i informacje odnośnie pobranych szablonów + ewentualne błędy zgłaszamy w Kolekcji Krowich Łatek. Tam też znajduje się "regulamin" zamówień.
  3. Na blogu panuje wolna amerykanka, jeśli chodzi o regularność. Każdy ma prawo do życia poza internetem.
  4. Jeśli macie problemy z szablonem, chcecie ogarnąć jakiś fajny efekt, a sami nie dajecie rady; piszecie magisterkę o stosunku jednorożców do resetu uniwersum DC lub chcecie po prostu pogadać, zawsze możecie się z nami skontaktować.
  5. W szablonach zmieniacie wszystko wyłącznie na własną odpowiedzialność. Jeśli nie ma odnośnika do Łatek na blogu - przykro mi, nie pomogę. Jak ktoś nie jest w stanie uszanować naszej pracy jednym, durnym wklejeniem linku, to niech potem nie płacze, że szablon sobie potem zwalił. 
  6. Zamówienie może czasem dostać bana i wtedy żadna z nas go nie wykona. Dlaczego? Powody mogą być różne. Najczęściej to zbyt kontrowersyjna tematyka bloga (jak np. promowanie anoreksji jako zdrowego trybu życia. Ja za żadne skarby świata nie zrobię szablonu dla takiego bloga, bo dla mnie to choroba, którą trzeba leczyć, a nie rozpowszechniać jako "zdrową dietę"). Szabloniarki mają swoje morale i to według nich postępują. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Credits
Layout: Aris Carmen Light | | Instrukcja: Graphical Thoughts | | Podpis na szablonie: Zielony Kociak | | Podziękowania dla Silent One za pomoc