Rekrutacja

Oficjalnie otwieramy [znowu] rekrutację!

Wymagania ogólne:
[x] Poszukujemy osoby, która lubi się rozwijać, potrafi pracować w grupie i nie obraża się za krytykę.
[x] Wymagamy... tak naprawdę tylko chęci. Nie ważne, czy bawisz się GIMPem, Photoshopem, albo tylko CSS, HTML czy kręci cię jeszcze coś innego; ważne jest to, by ci się po prostu chciało. Jeśli czegoś nie będziesz potrafił/a zrobić, chętnie służymy pomocą i radą.
[x] Możesz należeć do ilu szabloniarni tylko chcesz, to twoja prywatna sprawa. Jak idzie zauważyć, mamy tutaj kompletnie wolną amerykankę, jeśli chodzi o posty. Lepiej mało, ale za to schludnie i na dobrym poziomie, a nie dużo i byle jak.
[x] Nie istnieje u nas coś takiego jak staż. Albo przyjmujemy, albo nie. Nasza kochana główna administratorka (Aris) może jednak zastrzec sobie odgórną "opiekę" nad przyjętym według własnego widzimisię na okres tak długi, jak uzna to za potrzebne. Wtedy wszystkie prace przed publikacją muszą przejść przez jej ręce. Zazwyczaj nie zajmuje to więcej niż 2/3 miesiące.
[x] Jak dorzucicie krótki opis, dlaczego właśnie Łatki, to się bardzo ucieszę. Punkt nieobowiązkowy.
[x] Lubimy tych, co nie kradną grafik. To tak na marginesie.

Co musisz zrobić:
[x] Na mój adres e-mail (forsaken.roe@gmail.com) prześlij wiadomość, zatytułowaną "Łatkarnia - Rekrutacja". Wymagam minimalnie czterech prac: 2 szablonów i 2 nagłówków (najlepiej by było, gdyby nagłówki nie były tymi, które pojawiają się w przesyłanych szablonach). Rzecz jasna, jeśli nie kręci cię grafika, robisz wtedy 4 szablony - lub 4 grafiki, jeśli jest na odwrót. Ogółem punkt odnośnie prac jest do dogadania się: mogą to być instrukcje, sygnaturki, cokolwiek. Wymaganiem jest tak naprawdę ilość prac (co najmniej 4).
[x] Potrzebny mi jest również Twój nick, numer gg, przez który możemy się kontaktować oraz informacja, czy miałbyś ochotę wystartować z zamówieniami.

Dodatkowe: 
[x] Po wysłaniu zgłoszenia prosiłabym o pozostawienie komentarza. Na pocztę zaglądam nieregularnie, a jak mi dacie znać, że mam po co wejść, to szybciej przejrzę i odpiszę.
[x] Mogę się również zgodzić na jednorazową współpracę, czyli na umieszczenie Twoich tworów na moim blogu (oczywiście z informacją, kto jest autorem). Opcja dla tych, którzy nie chcą zakładać osobnego bloga tylko po to, by wrzucić coś jeszcze rzadziej niż ja. Podrzućcie mi drogę kontaktu, umówimy się, co i jak.
[x] Ogółem jesteśmy chętne na jakąkolwiek formę współpracy ze wszystkimi. Wystarczy tylko dać znać ;)

6 komentarzy:

 1. Wysłałam zgłoszenie :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Obowiązkowy GIMP? Buuu :(
  A jak się ogarnia jakiś inny program? Albo w ogóle nie ogarnia grafiki, ale dłubie się w css i html?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hm. Nad tym się w sumie nie zastanawiałam. Jeśli byłbyś/byłabyś chętny/a dołączyć do Łatek, to wyślij emaila, razem coś wykombinujemy :)

   Usuń

Credits
Layout: Aris Carmen Light | | Instrukcja: Graphical Thoughts | | Podpis na szablonie: Zielony Kociak | | Podziękowania dla Silent One za pomoc